Nokia
7.2
Nokia
7.2
Variant
Staat
Klasse B: Er zijn normale gebruikssporen en slijtage zichtbaar op het apparaat. Geen grote deuken of diepe krassen. Lees meer
Kleur
Cyan Green
Charcoal
Ice
€89
€89
Volledig functioneel
Getest volgens een 50-punten checklist
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel meegeleverd. Voeg een betere oplader toe in de volgende stap.
Garantie & reclamatierecht
3 jaar reclamatierecht volgens de consumentenkoopwet. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wilt.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd in goede staat.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Beschrijving van 7.2
Ontwerp en bouwkwaliteit
De Nokia 7.2 heeft een elegant ontwerp met zowel een voor- als achterkant van Gorilla Glass 3, wat zorgt voor een robuuste en duurzame uitstraling. Het frame is gemaakt van plastic, wat bijdraagt aan een lager gewicht. De afmetingen van de mobiel zijn 159.9 × 75.2 × 8.3 mm en het weegt slechts 180 gram.
Scherm en beeldkwaliteit
De mobiele telefoon is uitgerust met een groot IPS LCD-scherm van 6.3 inch en heeft een resolutie van 1080 × 2280 pixels. Dankzij de HDR10-technologie biedt het scherm levendige kleuren en scherpe details. Het scherm is ook beschermd door Corning Gorilla Glass 3 om bestand te zijn tegen krassen en stoten.
Prestaties en opslag
De Nokia 7.2 wordt aangedreven door een Qualcomm SDM660 Snapdragon 660-chipset, wat zorgt voor soepele en snelle prestaties. De telefoon is beschikbaar met intern geheugen van 64GB of 128GB en met 4GB of 6GB RAM. Bovendien is er een speciale microSDXC-slot voor extra opslagruimte.
Camerafuncties
Met een drievoudige camera aan de achterkant, inclusief een 48MP hoofdcamera, een 8MP ultragroothoekcamera en een 5MP dieptecamera, biedt de Nokia 7.2 een veelzijdige foto-ervaring. De selfiecamera aan de voorkant heeft 20MP voor uitstekende selfies. Beide camera's hebben Zeiss-optiek om een hoge beeldkwaliteit te garanderen.
Batterij en opladen
De mobiele telefoon is uitgerust met een niet-verwisselbare Li-Po 3500 mAh-batterij die langdurig gebruik mogelijk maakt. De batterij wordt opgeladen met 10W bekabeld opladen.
Verbindingen en functies
De Nokia 7.2 beschikt over een reeks moderne connectiviteitsmogelijkheden, waaronder Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, bluetooth 5.0 en NFC (niet beschikbaar in India). Daarnaast heeft de telefoon een USB Type-C 2.0-poort en een 3.5mm koptelefoonaansluiting. Er zijn ook verschillende sensoren aanwezig, inclusief een vingerafdruksensor op de achterkant.
Besturingssysteem
De mobiele telefoon wordt geleverd met het besturingssysteem Android 9.0 (Pie), maar kan worden geüpgraded naar Android 11. De Nokia 7.2 maakt deel uit van het Android One-project, wat betekent dat het een schone en bloatware-vrije versie van Android heeft.
Verkrijgbaar in drie kleuren
De Nokia 7.2 is beschikbaar in drie verschillende kleuren; Cyan Green, Charcoal en Ice, om aan alle smaken te voldoen. Kies de kleur die het beste bij jouw stijl past.
Technische specificaties 7.2
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2019 |
| Batterijcapaciteit | 3.500 mAh |
| Opladen (kabel) | 10 W |
| Opladen (draadloos) | Nee |
| Schermgrootte | 6,3 " |
| Schermtechnologie | IPS LCD |
| Gewicht | 180 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 75,2 × 159,9 × 8,3 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | microSD |
| Frontcamera | 20 MP |
| Achtercamera | Groothoek 48 MP / Ultragroothoek 8 MP / Diepte 5 MP |
Meld je aan
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. Je kunt je op elk moment afmelden.