- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Xiaomi
-
Poco M3
Xiaomi
Poco M3
Onze merken
Filter
Onze modellen
Filter
Technische specificaties Poco M3
Scherm
6,53 inch IPS LCD 1080 x 2340 pixels
Maat
162,3 x 77,3 x 9,6 mm
Gewicht
198 g
Gelanceerd
november 2020
Volledig functioneel
Getest volgens een 50-punten checklist
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel meegeleverd. Voeg een betere oplader toe in de volgende stap.
Garantie & reclamatierecht
3 jaar reclamatierecht volgens de consumentenkoopwet. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wilt.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd in goede staat.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Beschrijving van Poco M3
Een robuust ontwerp
De Xiaomi Poco M3 is een mobiele telefoon die gebouwd is om te weerstaan. Met een Gorilla Glass 3 glasfront en een achterkant en kader van plastic, is deze telefoon beter bestand tegen stoten en krassen dan veel andere modellen op de markt. Het weegt slechts 198 gram, wat het handig maakt om overal mee naartoe te nemen.
Groot en helder scherm
De telefoon heeft een groot IPS LCD-scherm van 6.53 inch. Het scherm heeft een helderheid van 400 nits en een indrukwekkende scherm-tot-lichaam verhouding van 83.4%. Met een resolutie van 1080 × 2340 pixels en een pixeldichtheid van 395 ppi, biedt het scherm een heldere en scherpe beeldkwaliteit.
Effectieve prestaties
Met een chipset van Qualcomm, Snapdragon 662, en een octa-core processor, biedt de Poco M3 een snelle en efficiënte gebruikerservaring. De telefoon draait op het besturingssysteem Android 10 met MIUI 12, wat zorgt voor een soepele en gebruiksvriendelijke navigatie.
Royale opslag en geheugen
Dit model wordt geleverd met verschillende opslagopties die 64GB en 128GB intern opslag bevatten, gecombineerd met ofwel 4GB of 6GB RAM. Extra opslagruimte kan worden toegevoegd via een speciale microSDXC-kaartsleuf.
Uitstekende camerafunctie
Poco M3 is uitgerust met een drievoudige camera aan de achterkant. De hoofdcamera van 48 MP biedt uitstekende beeldkwaliteit, terwijl de andere twee 2 MP camera's mogelijkheden bieden voor macrofotografie en dieptedetectie. De frontcamera van 8 MP zorgt voor mooie selfies.
Lange batterijduur
De mobiele telefoon is uitgerust met een krachtige Li-Po batterij van 6000 mAh, wat zorgt voor een lange batterijduur. Bovendien ondersteunt de batterij snel opladen van 18W.
Veelzijdige verbindingsmogelijkheden
De telefoon ondersteunt GSM, HSPA en LTE netwerken. Andere verbindingsmogelijkheden zijn Wi-Fi, Bluetooth 5.0 en GPS. Het heeft ook een infraroodpoort en kan verbonden worden met andere apparaten via USB Type-C 2.0.
Krachtig geluid
Met dubbele luidsprekers biedt de Xiaomi Poco M3 een krachtig geluid. Het ondersteunt ook 24-bits/192kHz Hi-Res geluid, wat zorgt voor een eersteklas geluidservaring. Bovendien heeft het een 3,5mm aansluiting voor degenen die de voorkeur geven aan het gebruik van hoofdtelefoons.
Technische specificaties Poco M3
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2020 |
| Batterijcapaciteit | 6.000 mAh |
| Opladen (kabel) | 18 W |
| Opladen (draadloos) | Nee |
| Schermgrootte | 6,5 " |
| Schermtechnologie | IPS LCD |
| Gewicht | 198 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 77,3 × 162,3 × 9,6 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | microSD |
| Frontcamera | 8 MP |
| Achtercamera | Groothoek 48 MP / Macro 2 MP / Diepte 2 MP |
Meld je aan
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. Je kunt je op elk moment afmelden.