- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Motorola
-
Moto G9 Power
Motorola
Moto G9 Power
Onze merken
Filter
Onze modellen
Filter
Technische specificaties Moto G9 Power
Scherm
6,8 inch IPS LCD 720 x 1640 pixels
Afmetingen
172,1 x 76,8 x 9,7 mm
Gewicht
221 g
Volledig functioneel
Getest volgens een 50-punten checklist
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel meegeleverd. Voeg een betere oplader toe in de volgende stap.
Garantie & reclamatierecht
3 jaar reclamatierecht volgens de consumentenkoopwet. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wilt.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd in goede staat.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Beschrijving van Moto G9 Power
Indrukwekkende grootte en ontwerp
De Motorola Moto G9 Power is een indrukwekkende telefoon met afmetingen van 172.1 × 76.8 × 9.7 mm en een gewicht van 221 g. Het ontwerp is modern en robuust, met een waterbestendige coating die beschermt tegen ongelukken. Kies tussen de kleuren Electric Violet en Metallic Sage om bij je persoonlijke stijl te passen.
Groot en helder scherm
Met een scherm van maar liefst 6.8 inch biedt het een grote en heldere weergave. Het scherm is van het type IPS LCD en heeft een resolutie van 720 × 1640 pixels. Dankzij de scherm-tot-lichaam verhouding van 83.1% geniet je van een bijna randloze ervaring.
Snelle en stabiele prestaties
Deze mobiele telefoon draait op Android 10, maar kan worden geüpgraded naar Android 11. Onder de motorkap vinden we een Qualcomm SM6115 Snapdragon 662-processor, die snelle en stabiele prestaties biedt voor al uw apps en spellen.
Opslag en geheugen
Moto G9 Power biedt royaal opslagruimte. Kies tussen 64GB of 128GB intern geheugen, beide met 4GB RAM. Als je meer ruimte nodig hebt, is er plaats voor een microSDXC-kaart in de SIM-kaartsleuf.
Krachtige camera
De hoofdcamera van de mobiel bestaat uit een drievoudige camera met 64 MP, 2 MP voor macro-opnames en 2 MP voor dieptedetectie. Met LED-flits, HDR en panoramafunctie kun je fantastische foto's maken, ongeacht de lichtomstandigheden. Bovendien kun je video opnemen in 1080p met 30 of 60 frames per seconde.
Selfiecamera en extra functies
De Motorola Moto G9 Power heeft een selfiecamera van 16 MP met HDR-functie. De mobiel beschikt ook over een reeks nuttige functies, zoals een vingerafdruklezer, accelerometer en nabijheidssensor. Bovendien biedt het NFC (afhankelijk van de markt/regio), FM-radio en USB Type-C 2.0.
Indrukwekkende batterijduur
De batterij van de mobiel van 6000 mAh zorgt voor een lange gebruiksduur. Wanneer het tijd is om op te laden, gaat dit snel en gemakkelijk met de meegeleverde 20W-lader.
Draadloze verbinding
De draadloze verbindingen van de mobiele telefoon omvatten Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct en Bluetooth 5.0. Voor positionering gebruikt het GPS, GLONASS en GALILEO, wat zeer nauwkeurige navigatie biedt.
Technische specificaties Moto G9 Power
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2020 |
| Batterijcapaciteit | 6.000 mAh |
| Opladen (kabel) | 20 W |
| Opladen (draadloos) | Nee |
| Schermgrootte | 6,8 " |
| Schermtechnologie | IPS LCD |
| Gewicht | 221 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 76,8 × 172,1 × 9,7 mm |
| Laadpoort | Usb type-c |
| Geheugenkaart | microSD |
| Frontcamera | 16 MP |
| Achtercamera | Groothoek 64 MP / Macro 2 MP / Diepte 2 MP |
Meld je aan
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. Je kunt je op elk moment afmelden.